Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trwa rekrutacja uzupełniająca w PWSZ

Jeszcze tylko do 25 września 2017 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja uzupełniająca kandydatów na studia na rok akademicki 2017/2018.

Fot. materiał prasowy © materiał prasowy

Wszystkie prowadzone na uczelni kierunki studiów to kierunki o profilu praktycznym, znacznie zwiększające szansę na zatrudnienie po studiach. W ofercie edukacyjnej przyszli studenci mają do wyboru następujące kierunki studiów:

Studia pierwszego stopnia (licencjackie i inżynierskie):

Administracja – studia niestacjonarne,
Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Dietetyka – studia stacjonarne
Filologia angielska – studia stacjonarne,
Finanse, rachunkowość i podatki – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Informatyka – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Pedagogika – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Pielęgniarstwo – studia stacjonarne,
Ratownictwo medyczne – studia stacjonarne,
Zarządzanie – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Zarządzanie i inżynieria produkcji – studia stacjonarne, studia niestacjonarne.

Studia drugiego stopnia (magisterskie):

Bezpieczeństwo wewnętrzne – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,
Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie – studia stacjonarne, studia niestacjonarne,

Jednolite studia magisterskie:

Fizjoterapia – studia stacjonarne

Jak zapisać się na studia?

Zapisy na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy są bardzo proste ! Wystarczy do 25 września 2017 roku wejść za pośrednictwem strony internetowej Uczelni w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie, podczas rejestracji wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną. 

W dniach 22, 23, 25, 26 września 2017 r. odbywa się przyjmowanie od kandydatów dokumentów w jednej z Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.

Ostatnim krokiem rekrutacji jest informacja czy kandydat dostał się na wymarzone studia. Informacja ta pojawi sie 27 września 2017 roku.

Szczegóły na stronie Uczelni - www.pwsz.legnica.edu.pl w zakładce Rekrutacja, pod numerami telefonów : 76 723 22 10 do 11 lub pisząc na e-mail: rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.