Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Studenci legnickiej PWSZ rozpoczęli nowy rok akademicki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zainaugurowała we wtorek 22 już rok akademicki.

© Materiały prasowe / PWSZ Legnica / Piotr Korolski

W murach tej uczelni kształci się obecnie około trzech tysięcy studentów, w tym około 1100 żaków na pierwszym roku. Uczelnia oferuje 17 kierunków na studiach licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Mury PWSZ opuściło dotychczas około 25 tys. absolwentów.

Podczas uroczystości wręczono medale „Zasłużony dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej” i odznaczenia za długoletnią służbę dla uczelni.

W inauguracji brali udział m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele administracji rządowej oraz samorządowcy z reprezentującym Legnicę prezydentem Tadeuszem Krzakowskim.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.