Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LBO 2019. W legnickim schronisku pieski będą miały lepsze życie

W Legnickim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt zakończyła się przebudowa boksów. Zadanie zostało zrealizowane w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Odnowiono 15 boksów. Wymienione w nich są posadzki, okładziny ścienne, system odprowadzania ścieków. Zakupiono także cztery ławki, dwa stoły i namiot, w którym odbywały się spotkania dla dzieci i młodzieży. Roboty wykonała firma Usługi Budowlane Andrzej Rybka, która wygrała przetarg na tę inwestycję.

Schroniskiem zarządza Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. W ostatnich latach dzięki dotacjom miasta wyremontowano około 40 boksów. Zbudowany też został wybieg dla czworonogów. Mimo najlepszych chęci w tworzeniu zwierzętom dobrych warunków życia, nic jednak nie zastąpi im prawdziwego domu. Zaadaptować pieska czy kotka może każdy. Obecnie w schronisku przebywa około 30 psów i kilka kotów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.