Logo Legnica24h.pl
Reklama

Strajk nauczycieli. Egzaminy gimnazjalne zgodnie z planem

Mimo strajków nauczycieli egzaminy gimnazjalne w Legnicy odbędą się zgodnie z harmonogramem. Do jutrzejszych testów przystąpi ponad 850 uczniów.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Egzaminy gimnazjalne odbędą w dniach od 10 do 12 kwietnia, poinformował Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Legnicy. Zapewniona jest pełna obsada komisji egzaminacyjnych.

10 kwietnia odbędzie się część humanistyczna egzaminu, dotycząca historii i wiedzy o społeczeństwie (godz. 9.00) oraz języka polskiego (godz. 11.00). 11 kwietnia w godzinach 9.00 (z przedmiotów przyrodniczych) i 11.00 (z matematyki). Natomiast w trzecim dniu (12 kwietnia, piątek) o godzinie 9.00 i 11.00 gimnazjaliści podejdą do egzaminu z języka obcego nowożytnego, w pierwszej kolejności na poziomie podstawowym, a następnie rozszerzonym.

Zdobyte na egzaminie punkty będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji do szkół średnich.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.