Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ruszyła akcja „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję humanitarną „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”, która ma na celu pomoc Kresowiakom. Akcję organizuje Studio Wschód we Wrocławiu.

Plakat Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

Zbiórka darów na terenie uczelni rozpoczęła się 27 maja i potrwa do 11 czerwca 2017 roku.

- Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż z uwagi na trudną sytuację osób zamieszkujących na Ukrainie, potrzeby są ogromne. Prosimy zatem o przekazywanie artykułów żywnościowych o długim terminie ważności (w tym konserwy mięsne i rybne); środków opatrunkowych, higienicznych i czystości, a także artykułów szkolnych i zabawek - mówi Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy.

- Będziemy bardzo wdzięczni za zaangażowanie w prowadzone działania. Wszystkie dary zostaną przekazane za granicę na początku lipca. Przekażą je nasi studenci – wolontariusze, którzy jadą na Ukrainę 8 lipca 2017 roku i będą tam przebywać przez 10 dni angażując się w pomoc naszym rodakom i sprzątanie polskich cmentarzy na Kresach - dodaje rzecznik.

Informujemy, że punkt zbiórki darów znajduje się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przy ul. Sejmowej 5, główny hol na parterze budynku A.

Czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 1100 do 1400 oraz od 1600 do 1900, natomiast w soboty i niedziele zapraszamy w godzinach od 1000 do 1500.

Zbiórkę prowadzić będą m.in. studenci Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego pod opieką dr Beaty Skwarek.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z osobami odpowiedzialnymi za organizację zbiórki w godzinach od 800 do 1600 - dr Beata Skwarek – 605 854 871 oraz Anna Ickiewicz – 664 987 425.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.