Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rowerem do Bieniowic

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza 24 września na Rajd Rowerowy do Bieniowic. Zbiórka rowerzystów pod Bramą Głogowską obok Zamku Piastowskiego, skąd o godz. 12.00 nastąpi start rajdu.

Zdjęcie ilustracyjne Fot. pixabay.com © pixabay.com

Trasa prowadzić będzie z Legnicy ul. Leszczyńską, Bydgoską, Szczytnicką, Pawicką, przez Lasek Pawicki do Bieniowic. Po drodze przewidziano krótkie postoje na odpoczynek. Meta rajdu będzie na boisku sportowym klubu Kaczawa Bieniowice, gdzie zaplanowano dłuższy pobyt z posiłkiem. Powrót we własnym zakresie. 

Organizator zaprasza rodziny oraz rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 11 tylko pod opieką dorosłych). Osoby niepełnoletnie zobowiązane są dostarczyć zgodę rodziców na udział. Wpisowe 7 zł indywidualnie, 15 zł rodzina.

Zapisy w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, tel. 76 72 33 801 lub e-mail: ci@osir.legnica.pl przyjmowane są do 22 września lub w dniu imprezy. Obowiązuje limit 200 uczestników, więc warto się pospieszyć.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.