Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

Przygotujcie się na prawdziwe filmowe RoadShow!

Movie Drive Kino Samochodowe to nowy projekt, który z pewnością zainteresuje fanów kinematografii, motoryzacji oraz niestandardowej rozrywki.

© Materia??y prasowe

Wielkie ekrany, a przed nimi morze samochodów to obrazki znane z amerykańskich filmów. Niesamowity rarytas – symbol wolności przemieszczania się i swobody obywateli w latach 50, czyli coś czego wszyscy teraz potrzebujemy, wpisze się na dobre w kalendarz wydarzeń kulturalnych najbliższych miesięcy.

Movie Drive Kino Samochodowe czyli ogromny ekran projekcyjny, dźwięk z własnych głośników samochodowych, nowe hity kinowe, jak i „znane i lubiane” klasyki. A jeżeli dodamy do tego Food Truck Drive, Popcorn Drive, Snack Drive – wszystko z możliwością zamówienia online z dostawą bezpośrednio do Waszych samochodów? Brzmi, jak plan idealny na nadchodzące wieczory!

Organizatorzy planują bardzo ciekawe atrakcje, konkursy z nagrodami partnerów wydarzenia, stworzenie dedykowanej aplikacji z repertuarem i możliwością zamawiania oraz pełne bezpieczeństwo i bez kontaktową organizację na miejscu.

Movie Drive Kino Samochodowe zawita do Legnicy 27 maja. Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Listę miejscówek znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/ibentopl/events

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

beny2
beny24 czerwca 2020 o 10:59
Lipna agencja Ibento wykasowała większość wydarzeń ... Najpierw hucznie reklamowali się kilkunastoma wydarzeniami w różnych miastach,po czym wszystkie zlikwidowała xD
Ech,no to już nie pierwsze takie "akcje"... Okazało się nagle,że za mała opłacalność :D
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.