Logo Legnica24h.pl
Reklama

Policja zatrzymała podejrzanego o podpalenie 10 aut w Legnicy

Policja zatrzymała 25-latka podejrzanego o podpalenie 10 aut w Legnicy. Mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

© Materiały prasowe / PAP

Serię podpaleń 10 samochodów w różnych miejscach w Legnicy odnotowano w nocy z 7 na 8 stycznia. Część pojazdów uległa całkowitemu zniszczeniu, a inne zostały w różnym stopniu uszkodzone.

Policja ustaliła, że podpaleń dokonała jedna osoba. Podejrzany, 25-letni mieszkaniec Legnicy, został zatrzymany w środę.

Mężczyzna usłyszał kilka zarzutów zniszczenia mienia. Podczas przesłuchania przyznał się do nich, jednocześnie tłumacząc, że był pod wpływem alkoholu i coś go naszło, aby podpalać samochody. Auta wybierał przypadkowo i podpalał je przy użyciu łatwopalnej substancji” – przekazała PAP w czwartek rzeczniczka legnickiej policji kom. Jagoda Ekiert.

25-latkowi grozi do pięciu lat więzienia. (PAP)

Piotr Doczekalski

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Łukasz
Łukasz13 stycznia o 15:01
Cieszy mnie to że ten człowiek siedzi cygan już jednak nie bd tak ślizgał na polskim prawie
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.