Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Piłkarze Miedzi na obozie

Wczoraj Miedź Legnica udała się na czterodniowe zgrupowanie do Trzebnicy. Piłkarze będą szlifować formę przed końcową fazą przygotowań do inauguracji ligowego sezonu. Szczególną uwagę mają poświęcić taktyce.

© legnica24h.pl

Dużo czasu poświęcimy pracy taktycznej. Celem obozu jest poprawienie pewnych wariantów gry defensywnej i ofensywnej. Będziemy też rozmawiać z piłkarzami na temat poszczególnych elementów. Chcemy ten czas wykorzystać maksymalnie, bowiem tworzymy praktycznie nowy zespół. Oczywiście nie zabraknie pracy nad motoryką, ale zajęcia będą bardziej ukierunkowane na szybkość, dynamikę. Będziemy schodzić z obciążeń i łapać świeżość – zapowiada szkoleniowiec Dominik Nowak.

Obóz w Trzebnicy będzie również poświęcony integracji zawodników.

Na pewno jest to bardzo ważne. Wszyscy się poznają, bo poza nielicznymi wyjątkami nie mieli okazji grać ze sobą w jednym zespole. Dlatego element integracji jest bardzo istotny dla sztabu szkoleniowego, jak i samych zawodników, żeby nabrać pewności na boisku i zaufania w stosunku do siebie – dodaje trener Miedzi.

Legniczanie trenować będą dwa razy dziennie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.