Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Otwarcie ofert dot. A4 Wrocław – Krzyżowa: rozbudować czy budować w nowym przebiegu?

Wczoraj nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na „Opracowanie Studium Korytarzowego wraz z Analizą Techniczno-Ekonomiczno-Logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa”.

© GDDKiA

Oferty w przetargu złożyło 8 wykonawców. Najwyższa cena ofertowa wynosi 12 299 877,00 zł brutto, natomiast najniższa cena ofertowa wynosi 1 704 780,00 zł brutto.Zamawiający planował przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę: 4 593 722,92 PLN zł brutto.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.