Logo Legnica24h.pl
Reklama

Granty na usługi doradcze dla firm – spotkania informacyjne

85% dofinansowania na usługi, które pomogą rozwinąć Twoją firmę.

© materiał prasowy

Jesteś właścicielem lub menadżerem restauracji albo hotelu? Zarządzasz w firmie produkcyjnej? Nie czekaj! Skorzystaj ze wsparcia na usługi doradcze w zakresie strategii promocji, oszczędności zużycia energii oraz montażu fotoogniw, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy. Weź udział w spotkaniu informacyjnym i dowiedz się, jak pozyskać środki na rozwój swojej firmy.

Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprasza na spotkanie informacyjne związane z projektem grantowym realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020. W ramach Działania 1.3. Rozwój przedsiębiorczości mikro, małe i średnie firmy mogą skorzystać z grantów na doradztwo m.in. w zakresie strategii promocji, oszczędności zużycia energii oraz montażu fotoogniw, optymalizacji procesów i podniesienia rentowności firmy.

Celem głównym projektu jest wsparcie rozwoju przedsiębiorstw z sektora MŚP i podniesienie ich konkurencyjności poprzez udzielenie pomocy w postaci grantów (w formie refundacji). Przedmiotem wsparcia w formie grantu jest usługa doradcza. Poziom dofinansowania wynosi 85%, natomiast maksymalna kwalifikowana wartość usługi doradczej wynosi 30.000 zł.

Wnioski o grant składać mogą firmy m.in. z Zachodniego Obszaru Interwencji, Równiny Wrocławskiej, Doliny Baryczy, ZIT Jelenia Góra oraz Legnicko-Głogowskiego Obszaru Interwencji.

Spotkana informacyjne

W najbliższych tygodniach Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa organizuje spotkania informacyjne dotyczące możliwości skorzystania z 85% dofinansowania do usług doradczych.

Gdzie i kiedy?

24.01.2019, Zgorzelec

05.02.2019, Bolesławiec

12.02.2019, Oława

14.02.2019, Wołów

18.02.2019, Strzelin

20.02.2019, Brzeg Dolny

22.02.2019, Świeradów

25.02.2019, Lubin

27.02.2019, Legnica

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem wsparcia w postaci grantów na doradztwo, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału poprzez przesłanie zgłoszenia na adres: granty@siph.pl.

Projekt realizowany jest w partnerstwie z Dolnośląskim Funduszem Gospodarczym Spółka z o.o. i Regionalnym Funduszem Poręczeń Kredytowych oraz Sudeckim Instytutem Rozwoju Regionalnego.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.