Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 89 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 4 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 89 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarło 4 chorych z COVID-19 – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 33 osób z powiatu legnickiego i 56 osób z Legnicy – podało w piątek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 99 testów w powiecie legnickim i 206 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 547 osób z powiatu legnickiego oraz 879 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 255 osób z powiatu legnickiego i 5 743 osób z Legnicy, łącznie to 8 998 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 4 kolejne osoby - 2 z powiatu legnickiego i 2 z Legnicy.

W powiecie legnickim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 6 605 osób, a 2 026 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 8 631 szczepień.

Natomiast w Legnicy pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 15 471 osób, a 5 161 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 20 632 szczepienia.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.