Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 110 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim, zmarły 4 osoby

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 110 osób w powiecie legnickim i Legnicy. Zmarło 4 chorych z COVID-19 – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 46 osób z powiatu legnickiego i 64 osób z Legnicy – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 116 testów w powiecie legnickim i 213 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 558 osób z powiatu legnickiego oraz 875 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 222 osób z powiatu legnickiego i 5 687 osób z Legnicy, łącznie to 8 909 przypadków COVID-19.

Z powodu Covid-19 zmarły 4 kolejne osoby - 1 z powiatu legnickiego i 3 z Legnicy.

W powiecie legnickim pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 6 471 osób, a 1 815 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 8 286 szczepień.

Natomiast w Legnicy pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid-19 otrzymało 14 748 osób, a 5 046 osób zaszczepiono dwiema dawkami. Łącznie wykonano 19 794 szczepienia.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.