Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Miedź testuje młodego bramkarza

21-letni bramkarz Piotr Smołuch do końca tygodnia będzie trenował z Miedzią Legnica. Golkiper ma w dorobku kilkanaście drugoligowych meczów w barwach Legionovii Legionowo.

Fot. Miedź Legnica © Miedź Legnica

Smołuch to wychowanek Viktorii Szaniec. Grał także w Pogoni Świebodzin, UKP Zielona Góra i Zagłębiu Lubin, gdzie występował w zespole Młodej Ekstraklasy, ale był też w kadrze pierwszej drużyny.

W sezonie 2015/16 rozegrał kilkanaście meczów w drugiej lidze w barwach Legionovii Legionowo. Latem 2016 podczas testów w Warcie Poznań zagrał 45 minut w sparingu przeciwko Miedzi. Legniczanie wygrali tamto spotkanie 1:0 po golu Petteri Forsella z 24. minuty, a Smołuch wszedł między słupki po przerwie i zachował czyste konto. Zawodnik od wtorku jest w Legnicy i do końca tygodnia będzie trenował z Miedzią.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.