Logo Legnica24h.pl
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

LION KARATE OPEN za nami

W sobotę w hali sportowej OSiR przy ul. Lotniczej 52 odbył się LION KARATE OPEN, czyli XXXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Sportowym pod patronatem Prezydenta Miasta Legnica Tadeusza Krzakowskiego.

© Materiały prasowe / KKS TORA

W zawodach startowało 129 zawodników z 9 klubów karate z Polski i Czech. Rywalizacja turnieju obejmowała 270 osobo-konkurencji i 17 drużynowych, zaczęła się o 09.50 uroczystym otwarciem a zakończyła o 15.15. Trzema zespołami sędziowskimi w ilości 12 polskich i 3 czeskich sędziów kierował sędzia główny – Krzysztof Buczkowski z Lublina.

Nagrody dla uczestników turnieju wręczał wiceprezes Polskiego Związku Karate Wacław Antoniak, który dokonał uroczystego otwarcia LION KARATE OPEN 2022.

Najlepszym klubem w kolejności zdobytych medali został: Klub Karate TEAM ATFFIS z Ostrawy, na drugim miejscu SHINDO z Cieszyna a na trzecim TKKF z Gostynia.

Najlepszą zawodniczką została Olejníková Lucie z TEAM ATFFIS z Ostrawy. Najlepszym zawodnikiem został Kandalík Kryštof z TEAM ATFFIS z Ostrawy.

Najlepszą zawodniczką KKS TORA została Aleksandra Stolarczyk a najlepszym zawodnikiem KKS TORA został Franciszek Nykiel. W punktacji medalowej KKS TORA zajęła 4 miejsce.

Serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Kułacza, Mirosława Jasińskiego, Maksa Pietrzyka za wydatną pomoc w logistyce turnieju. Transport osprzętu zapewniła firma Serwis Samochodowy Zbigniew Wijacki.

Ponadto podziękowania za wsparcie finansowe LION KARATE OPEN - XXXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Sportowym:

• Międzynarodowy Transport Towarowy Daniel Berezowski
  • Advanced Automatic Lubrication Systems S.A. o/Kunice
  • Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Firma AUTO REKIN Legnica
  • Koleje Dolnośląskie
  • Firma INS -LAN Grzegorz Gerschman Legnica

Wspaniale spisali się wszyscy startujący zawodnicy TORA KARATE TEAM, zwłaszcza najmłodsi TORA KIDS, których bardzo dzielnie wspomagali rodzice.

Wyniki LION KARATE OPEN 2022 - XXXI Mistrzostwa Ziemi Legnickiej w Karate Sportowym