Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Legniczanie dostali powołania do kadry Polski w taekwon-do

Aż dziewięć zawodniczek i zawodników Legnickiego Klubu Taekwon-do otrzymało powołania do reprezentacji Polski. Na przełomie stycznia i lutego spotkają się podczas zgrupowaniach kadry.

Legnicki klub taekwon-do po Mistrzostwach Europy 2018 © Materiały prasowe / UM Legnica

Do kadry kobiecej powołania otrzymały: Magdalena Kisiel, Wioletta Hanisch, Kamila Kolanowska, Wiktoria Miądzel i Monika Kowalczyk. Do kadry męskiej: Maciej Żuk, Marcin Blicharski, Maciej Blicharski i Paweł Woźniak,

Już tylko tygodnie dzielą zawodników LKT od rozpoczęcia sezonu 2019. Krajową rywalizację rozpocznie tradycyjnie Puchar Polski, który rozegrany zostanie na początku marca w Nowej Rudzie Słupiec. Na arenie międzynarodowej zawodników LKT czeka kilka startów. Pojadą m.in.: na Otwarte Mistrzostwa Katalonii w Barcelonie, XXI Mistrzostwa Świata w niemieckim Inzell, X Puchar Europy w Soczi i XXXIV Mistrzostwa Europy w Sarajewie. Łącznie przed sportowcami z Legnicy blisko 20 turniejów i kilka zgrupowań.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.