Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

LCK oraz WARA! zapraszają na Strefę de...

Punk rock to już całkiem zaawansowany wiekiem gatunek - w końcu od brytyjskiego wybuchu tej młodzieńczej, muzycznej rebelii mija właśnie 45 lat. W Legnicy już w kwietniu ponownie usłyszymy punkowe brzmienia!

© Materia??y prasowe / LCK

Już 24 kwietnia odbędzie się realizowany w formule online 148. koncert z cyklu "Strefa de...", na którym zaprezentują się grupy osadzone w szeroko pojętej scenie hardcore/punk, w swojej twórczości równie często korzystające z innych niesztampowych środków ekspresji. Tym samym na scenie Legnickie Centrum Kultury gościć będzie zespoły: WARA!, Polish Fiction oraz The Vets.

Nazwa The Vets nie pochodzi wcale od weterzynarzy, a od statusu weteranów sceny punkowej, którym bez wątpienia mogą pochwalić się muzycy kapeli czerpiącej także z takich gatunków jak ska i reggae. The Vets mieliśmy okazję usłyszeć w Legnicy podczas Skorpionaliów 2019.  

Polish Fiction to chojnowska ekipa, którą wielokrotnie mogliśmy usłyszeć podczas organizowanych przez Legnickie Centrum Kultury rockowych imprez i za każdym razem gwarantowała podniesienie koncertowej temperatury. Potwierdzeniem tych słów był chociażby ubiegłoroczny, odbywający się tuż przed pierwszym lockdownem, WOŚP-owy koncert.

WARA! miała wystąpić na jednym z ubiegłorocznych strefowych koncertów wspólnie z grupami Dr Fleishman, Tarr i Mnoda, jednak pandemia pokrzyżowała plany. W myśl starego porzekadła "co się odwlecze" możemy jednak ogłosić kolejny występ autorów utworów takich jak "Tylko tyle wolności" czy "Wolność albo śmierć". Zespół w nieco odświeżonym składzie, aktualnie pracuje nad nową płytą.

Zapraszamy na kanał Youtube LCK w sobotę, 24 kwietnia – początek koncertu o godzinie 20. Poniżej przedstawiamy filmowe zaproszenie od zespołu WARA!

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.