Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

LBO 2019. Mieszkańcy osiedla Piekary B będą mieli kompleks sportowy

Na osiedlu Piekary B powstanie nowoczesne boisko wielofunkcyjne, o nawierzchni syntetycznej, do gry w piłkę nożną i ręczną. Zadanie zostanie zrealizowane w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W rozstrzygniętym właśnie przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Solid–Stet ze Szczecina.

Kompleks sportowy powstanie w miejscu starego trawiastego boiska w okolicach ul. Okulickiego. Inwestycja obejmuje m.in.: demontaż starych urządzeń, wykonanie nawierzchni poliuretanowej metodą natryskową w kolorze ceglanym, o wymiarach 18x31 wraz z malowaniem białych linii na boisku, montaż bramek i piłkochwytów. Ułożony zostanie nowy chodnik z kostki betonowej i zamontowane ławki.

Termin zakończenia prac planowany jest po wakacjach.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

aucland
aucland10 czerwca 2019 o 14:42
Nie da się grać na tych syntetycznych boiskach,niszczą się bardzo szybko.Widać,że komuś żal hajsu na boisko trawiaste z atestem FIFA...Szkoda,bo dzieciaki albo poniszcza sobie nogi,albo nie będą po prostu grać...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.