Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sesyjna wieczorna nauka w Bibliotece PWSZ im. Witelona w Legnicy

W dniach 10-15 czerwca 2019 r. Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do skorzystania z usług Wypożyczalni, która w tym okresie wydłuża godziny pracy do godziny 19:00.

© Materiały prasowe / DSW

Biblioteka przewiduje możliwość skorzystania w Wypożyczalni również ze zbiorów Czytelni Naukowych oraz Czytelni Czasopism i Prasy. Zamawianie w tym okresie książek i czasopism z Czytelni do Wypożyczalni będzie możliwe do godz. 15:45.

Osoby chcące skorzystać ze zbiorów zgłaszają dyspozycję do dyżurującego bibliotekarza, drogą elektroniczną: biblioteka@pwsz.legnica.edu.pl lub  telefonicznie:

  • Czytelnia Nr 1 tel. 76 723-23-74;
  • Czytelnia Nr 2 tel. 76 723-23-69;
  • Czytelnia Nr 3 tel. 76 723-21-27;
  • Czytelnia Czasopism i Prasy tel. 76 723-23-73.
Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.