Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© materiał prasowy

Udostępnij:

Konsultacje KSRR 2030

Dla mieszkańca|Edukacja

Spotkanie konsultacyjne Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030.

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu, partnerów społeczno-gospodarczych, świata nauki oraz mieszkańców regionu do konsultacji projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030.

Spotkanie odbędzie się 14 stycznia 2019 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń Sejmiku Województwa Dolnośląskiego (sala nr 1222), w gmachu Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, przy pl. Powstańców Warszawy 1.

Konsultacje organizuje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Będzie możliwość zapoznania się z projektem dokumentu, zgłaszania uwag i opinii oraz udziału w dyskusji.

Poruszane będą zagadnienia kierunków działań i mechanizmów prowadzenia polityki regionalnej do 2030 r. oraz przeznaczania środków finansowych, pochodzących z budżetu państwa, jak i funduszy europejskich w nadchodzących latach.

Informacje na temat dokumentu, spotkań konsultacyjnych oraz formularze do zgłaszania swojego udziału dostępne są pod adresem www.miir.gov.pl/ksrr.

gmach Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego (sala nr 1222)
Wyznacz trasę
 
14 stycznia 13:00
 
gmach Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego (sala nr 1222)

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.