Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Koncert „Muzyka jest kobietą” - Nikola Warda z zespołem

Muzyka jest kobietą - autorski program połączony z największymi kobiecymi hitami muzyki rozrywkowej. 25 czerwca, godz. 20.00, Dziedziniec Akademii Rycerskiej.

© Materiały prasowe / LCK

25 czerwca, godz. 20.00
Dziedziniec Akademii Rycerskiej
bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (na koncercie) do nabycia w Galerii satyrykon od 10 czerwca

Nikola Warda to młoda wokalistka, która od lat jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Twórczyni projektu „Damy Rocka”, z którym z powodzeniem koncertowała przez dwa lata. Uczestniczka programów Mam Talent, Bitwa na Głosy, Must Be The Music, The Voice of Poland i Szansa na Sukces. W 2013 roku wystąpiła na dużej scenie przystanku Woodstock u boku zespołu Farben Lehre, z którym współpracowała przy płycie „Achtung 2012”.

Aktualnie wokalistka pracuje nad swoim autorskim materiałem, aby jeszcze w tym roku podzielić się debiutancką płytą. 23 kwietnia miała miejsce premiera pierwszego singla z klipem. „Zrozumieć” to energiczna pop-rockowa propozycja, stworzona we współpracy z gitarzystą i producentem Jarosławem „Jasiem” Kidawą (Małgorzata Ostrowska, FEEL, KSU), który jest odpowiedzialny za muzykę, mix i mastering.

"Koncert, który zagramy w Legnicy będzie połączeniem naszego autorskiego materiału z największymi kobiecymi hitami muzyki rozrywkowej" - zapowiada wokalistka.

Większość dochodu z biletów zostanie przeznaczona na sfinansowanie kolejnego teledysku do autorskiego singla. Skład zespołu: Nikola Warda - wokal, Gabrysia Cybuch - chórek, flet poprzeczny, Magdalena Dachowska - gitara basowa, Adam Komorowski - piano, Marcin Gołda - gitara, Robert Dachowski - perkusja, Konrad Możdżeń - perkusjonalia, Jarosław Dąbrowski - saksofon, Łukasz Kłos - trąbka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.