Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe

Udostępnij:

Koncert „Freestage”

Muzyka

Patrycja Kamola & Giganci Rocka wystąpią na koncercie „Freestage”.

23 marca w legnickim klubie Spiżarnia swoje święto obchodzić będą fani pop-rocka. Na scenie klubowej wystąpi wokalistka i kompozytorka - Patrycja Kamola, której towarzyszyć będą muzycy znani na wielu scenach pop-rockowych w Polsce.

Wokalistka i liderka tego projektu - Patrycja Kamola w tym roku obchodzi okrągłą – 10 rocznicę swojej działalności scenicznej. Jej staż muzyczny to występy między innymi z Mike Russellem - zdobywcą statuetki Grammy, Jennifer Batten - gitarzystką Michaela Jacksona, Jackiem Jagusiem – najlepszym polskim gitarzystą bluesowym oraz Gabrielem Fleszarem - idolem młodzieży lat 90-tych. Wokalistka jest autorką większości prezentowanych przez siebie kompozycji do których sama pisze teksty. Na scenie w legnickiej Spiżarni zaprezentuje swój nowy materiał muzyczny, który ukaże się na płycie w maju 2019 roku oraz znane i rozpoznawalne utwory zarejestrowane na swojej pierwszej, solowej płycie: „Czekając na miłość”, która w 2016 roku zyskała status „złotej płyty”.        

Jej nowe, pop-rockowe kompozycje aktualnie „szturmem zdobywają” kilkanaście ogólnopolskich i regionalnych, radiowych list przebojów i są obecne w telewizji. Muzyka zespołu to melodyjny pop z rockowym pazurem, a wszystko to okraszone kilkudziesięcioletnim doświadczeniem scenicznym towarzyszących jej muzyków.

Artystce na scenie towarzyszyć będą: Robert Ściubilecki - gitara, Sławek Kosmala - gitara basowa, Maciek Janus - piano, Marcin Tokarski - perkusja.

Bilety w przedsprzedaży 10 zł, w dniu koncertu 15 zł.

Klub Spiżarnia
Wyznacz trasę
 
23 marca 19:30
 
Klub Spiżarnia
 
bilet 10 / 15 zł

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.