Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

Koncert Audiofeels

Legnickie Centrum Kultury zaprasza 26 maja o godz. 19.00 do Sali Maneżowej, gdzie wystąpi niesamowita grupa Audiofeels.

Plakat Fot. LCK © LCK

Zespół Audiofeels wykonuje muzykę Vocal Play. To nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, tworzeniu wokalnej orkiestry, poprzez wykorzystanie wyłącznie możliwości ludzkiego głosu. Audiofeels to zespół przyjaciół złożony z ośmiu indywidualności, zafascynowanych przeróżną muzyką. U podstaw ich warsztatu leży chóralna przeszłość każdego z chłopaków. Poznali się w Chórze Akademickim Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. I właśnie tam, po latach wspólnego muzykowania, zapragnęli zrealizować swoje marzenia. Zaczęli imitować swymi głosami brzmienie różnych instrumentów, m.in. perkusji, gitary czy trąbki . Dzięki temu są w stanie wykonywać znane hity światowej muzyki rozrywkowej, wykorzystując jedynie swoje możliwości wokalne. Podczas koncertu w Legnicy usłyszymy m.in. utwory tak znanych artystów jak: Scorpions, Metallica, Red Hot Chilli Peppers, Justina Timberlake`a i autorskie kompozycje zespołu.

Bilety w cenie: 25 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu) są do nabycia m.in. w kasie Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2) i Galerii Satyrykon (Rynek 36).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.