Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Imieniny Ulicy Najświętszej Marii Panny

W kolejny weekend odbędzie się trzydniowe muzyczne święto - Imieniny Ulicy Najświętszej Marii Panny potrwają od 3 do 5 września. Na początek występ duetu Kalwi&Remi na Dziedzińcu Akademii Rycerskiej.

© Materia??y prasowe / LCK

Bardziej rozbudowana i urozmaicona formuła, różnorodność gatunków muzycznych, koncerty w różnych przestrzeniach dają publiczności szerokie pole wyboru - od muzyki klasycznej, poprzez folk aż do muzyki elektronicznej.

W pierwszym dniu wystąpi duet Kalwi&Remi na Dziedzińcu Akademii Rycerskiej.

Drugi dzień upłynie pod znakiem żywiołowego, nowoczesnego folku - zadbają o to: Hylla, Future Folk i Brathanki. Miłośnicy muzyki klasycznej mogą w tym czasie wybrać się na koncert kwartetu smyczkowego w ramach Wratislavia Cantans.

Trzydniowe muzyczne święto zakończy koncert urodzinowy zespołu Kminek, świętującego w tym roku 6-lecie działalności artystycznej.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.