Logo Legnica24h.pl
Reklama
Internetowy sklep z zabawkami. Zabawki na dzień chłopaka. Zabawki dla chłopca, dla dzieci, dla dziewczynki.
PWSZ im. Witelona w Legnicy
Leadec
Koparka Jawor - roboty budowlane

Letnie Granie w Legnicy: koncert kapeli Lubin City

W piątek (27 sierpnia) o godz. 17.00 odbędzie się koncert kapeli Lubin City w ramach Letniego Grania w Legnicy. Występ odbędzie się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (wejście od dziedzińca). Wstęp wolny.

© Materia??y prasowe / LCK

Kapela Lubin City powstała w Lubinie w roku 2013, w sześcioosobowym składzie. Założycielem zespołu jest Robert - znany w Lubinie muzyk, zaangażowany od najmłodszych lat w wiele różnorodnych formacji muzycznych. Pianista, akordeonista, autor tekstów i kompozytor części utworów wykonywanych przez kapelę. Zespół wykonuje zarówno własne kompozycje, jak i powszechnie znane utwory biesiadne i taneczne. Obecnie w składzie zespołu gra czterech muzyków: Robert, Andrzej oraz dwóch Irków.

Lubin City na Facebooku: https://www.facebook.com/lubincity

Letnie Granie w Legnicy to cykl mini koncertów, które odbywają się w różnych przestrzeniach miejskich. Założeniem Letniego Grania w Legnicy jest prezentacja twórczości lokalnych artystów - solistów oraz zespołów muzycznych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.