Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Gminny Konkurs Piosenki Polskiej

Wiejski Ośrodek Kultury w Szczytnikach Nad Kaczawą, wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kunicach zapraszają do udziału w corocznym Gminnym Konkursie Wokalnym – Festiwal Piosenki Polskiej.

© materiał prasowy

Festiwal odbędzie się 17 marca br. o godz. 14. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe: szkoła podstawowa klasa I-III, klasa IV-VI, oraz klasa VII i gimnazjum. Każdego roku konkurs cieszy się dużą popularnością, a ilość uczestników z roku na rok rośnie. Rosnąca ilość wokalistów chcących sprawdzić swoje umiejętności cieszy organizatorów. Wykonawców będzie oceniało jury powołane przez organizatora. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.