Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Sportowy Finał Roku 2017

W Hotelu Sękowski odbyło się dziś (6.02) uroczyste podsumowanie roku sportowego Legnicy. Podczas uroczystości zostali wyróżnieni sportowcy, trenerzy, a także przedstawiciele środowisk sportowych.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Była to okazja do wręczenia stypendiów prezydenta Legnicy, a także wyróżnień dla najlepszych legnickich klubów sportowych, trenerów oraz seniorów związanych ze sportem. Prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski w swoim wystąpieniu wspomniał, jak ważną dziedziną życia naszego miasta jest sport. W stronę sportowców skierował podziękowania za całoroczną pracę, emocje i za promocję miasta na krajowych i zagranicznych arenach. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.