Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Legnickie Pole: Magdalena Ryglicka nowym zastępcą wójta

Magdalena Ryglicka od dziś piastuje stanowisko zastępcy wójta gminy Legnickie Pole.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Magdalena Ryglicka jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Administracji Publicznej. Ukończyła również Filologię Romańską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studia Podyplomowe z Nowoczesnego Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie Ekonomicznym. Biegle włada czterema językami. Na swoim koncie ma również szereg ukończonych kursów i szkoleń. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi jako Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Administracji czy też Dyrektor Personalny i Dyrektor Zakupu w dużych spółkach giełdowych. W okresie od października 2017r. do lutego br. w Gminnym Zakładzie Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Legnickim Polu pełniła funkcję Prezesa Zarządu.  Magdalena Ryglicka mocno zaangażowana jest w życie lokalnej społeczności. Mieszkanka Koskowic, do dnia wczorajszego piastowała funkcję Sołtysa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.