Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) Promocje 2018–przegląd malarstwa młodych

Do 28. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych–Promocje 2018 zgłosiło się 69 artystów. Spośród 192 nadesłanych prac do wystawy wybrano 27 obrazów.

© Paulina Konofal

Nagrodę GRAND PRIX Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w postaci wystawy i katalogu o wartości 5.000 zł zdobyła Aneta Kubik. 

Wystawę oglądać można do 2.12.2018.

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Patronat medialny
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.