Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Pierwszy tydzień półkolonii z GOKiS Kunice

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kunicach dba o ofertę ciekawych zajęć dla dzieci z terenu całej gminy. Jako jedyna gmina powiatu legnickiego organizuje dla dzieci półkolonie.

© Materiały prasowe / GOKiS Kunice / Natalia Kuźniar

W tym roku z oferty GOKiS-u korzysta 34 dzieci. W pierwszym tygodniu czekało ich wiele atrakcji. Wizyta w kinie, spacer po Legnicy, warsztaty w Muzeum Miedzi, wyjazd do Kolejkowa we Wrocławiu, wizyta w Domu Pani Muzyki, spektakl o Anaruku z Grenlandii, a także oglądanie filmów w kinie sferycznym.

Z atrakcji zorganizowanych dla półkolonistów korzystają także dzieci z Wiejskich Ośrodków Kultury, ponieważ niektóre z nich odbywają się właśnie na terenie placówek GOKiS-u.

Zobacz zdjęcia

W drugim tygodniu na nudę także nie będzie czasu. Odpoczywających na feriach czeka jeszcze zwiedzanie zamku w Grodźcu, wyjazd do Manufaktury w Bolesławcu czy wizyta w centrum zabaw. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych dla półkoloniostów na ostatni tydzień ferii zimowych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.