Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Legnicki Bieg Niepodległości

W piątek (10 listopada) odbył się Legnicki Bieg Niepodległości. Były biegi dla dzieci, młodzieży oraz dla dorosłych.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W biegu głównym, zawodnicy mieli do pokonania trasę o długości 5500 m, czyli 4 pętle po 1375 m wokół legnickiego Rynku. Pomimo zimna legniczanie przebiegli trasę bez najmniejszego problemu. Oprócz biegu głównego odbyły się również biegi dla dzieci, osób niepełnosprawnych oraz marsz kijkarzy nordic walking. Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi nagrody. Wyniki dostępne są na stronie: http://wyniki.datasport.pl/results2366/

Jutro na legniczan czeka wiele atrakcji związanych z obchodami Święta Niepodległości. Program przedstawiamy TUTAJ.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Antoni
Antoni11 listopada 2017 o 02:21
Super!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.