Logo Legnica24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych
Collegium Witelona

(FOTO) Kolędy, pastorałki i łzy wzruszenia

W piątkowy wieczór za sprawą Świątecznego Koncertu uczniów i studentów śpiewu estradowego klasy wokalnej Patrycji Kamola aula Legnickiej Biblioteki Publicznej była wypełniona po brzegi publicznością, kolędami oraz radosną atmosferą.

© Materia??y prasowe

Wydarzenie rozpoczęła prezentacja najpiękniejszych polskich kolęd i zagranicznych piosenek świątecznych w wykonaniu młodych adeptów sztuki wokalnej stawiających swoje pierwsze kroki na scenie i laureatów ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów muzycznych z klasy śpiewu obecnej doktorantki wokalistyki na Akademii Muzycznej w Poznaniu - Patrycji Kamola.

Najbardziej ambitni wokaliści z rąk prowadzącej otrzymali statuetki oraz wyróżnienia za wybitne osiągnięcia artystyczne w 2021 roku, a na każdego wykonawcę czekały mikołajkowe prezenty.

Na zakończenie wydarzenia Patrycja Kamola przy akompaniamencie pianina oraz perkusji zaśpiewała pastorałki i znane utwory świąteczne w nowoczesnych jazzowych aranżacjach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.