Logo Legnica24h.pl
Reklama
Zabawki idealne na Halloween. Zaskocz dzieci w ten upiorny czas. Zabawki dla dzieci. Internetowy sklep z zabawkami
Koparka Jawor - roboty budowlane

Premiera Tomiku Wierszy „Jestem” Patrycji Kamola już w najbliższy piątek

Tylko kilkanaście godzin potrzeba było na to, aby 80 wejściówek na wernisaż poetycko-muzyczny wokalistki, kompozytorki, a teraz również i poetki Patrycji Kamola znalazło swoich nabywców.

© Materia??y prasowe

Już w najbliższy piątek, o godzinie 18:00 w Sali Spotkań, Legnickiej Biblioteki Publicznej odbędzie się spotkanie promujące wydany z okazji 10-lecia pracy artystycznej, bogato ilustrowany, uzupełniony między innymi recenzjami krytyków literackich, autorski Tomik Wierszy „Jestem”, który ukazał się pod redakcją Krystyny Zajko-Minkiewicz, dziennikarki i pasjonatki teatru od lat związanej z Legnicą.

Jak podkreśla Patrycja Kamola debiutancki Tomik Poezji „Jestem”, który powstał przy wsparciu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy nacechowany jest emocjami, które towarzyszą jej przez całe życie. Wiersze w nim zawarte powstawały na przestrzeni wielu lat i początkowo były zwykłym zapisem myśli, aby w końcu stały się poezją. Utwory te mówią o życiu i jego wartościach, o dylematach moralnych zwykłych ludzi, a także o miłości, która dotyczy nas wszystkich i stanowi nieodłączną część naszego istnienia.

Niniejszy tomik stanowi jednocześnie kontynuację autorskiej koncepcji poetyckiej autorki, którą napisała i połączyła ze skomponowaną przeze siebie warstwą muzyczną, zarejestrowaną w studio nagraniowym i zaprezentowaną szerokiej publiczności w ramach projektu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego została laureatką. Wydawnictwo promuje teledysk do piosenki „Szukając szczęścia”, który jest już dostępny w sieci.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.