Logo Legnica24h.pl
Reklama

(FOTO) GoScooter od dzisiaj w Legnicy

Wrocławska wypożyczalnia skuterów miejskich rozpoczyna działalność w Legnicy. Skutery dotarły do Legnicy i już są dostępne! GoScooter to dolnośląski operator autorskiego systemu scooter-sharing.

© Materiały prasowe

Firma od 2018 roku dostarcza Wrocławianom usługi transportowe w postaci sieci współdzielonych skuterów dostępnych za pomocą aplikacji. Jednak na tym firma nie kończy swoich planów. Już 16 września do Legnicy trafi 10 zielonych, elektrycznych skuterów, którymi mieszkańcy będą mogli się poruszać na terenie miasta.

Strefa usługi będzie obejmowała całe centrum miasta. Od południowej strony będzie kończyła się przy samej autostradzie A4, od strony zachodniej będzie ograniczona ul. Złotoryjską i potokiem Białka. Na północy będzie można dojechać aż na Piątnicę, natomiast od wschodu obejmie praktycznie całe Piekary  Wielkie.

Jak wypożyczyć skuter?

To nic trudnego! Wystarczy ściągnąć aplikację GoScooter na swój telefon, można ją znaleźć w sklepach GooglePlay i AppStore. Następnie należy zarejestrować konto, wybrać metodę płatności (dostępne prepaid oraz płatność za każdy przejazd z osobna) i... to wszystko! Skutery można znaleźć w aplikacji. Obszar strefy, w której można zaparkować skuter po zakończonym przejeździe jest wyznaczony za pomocą zielonej strefy, co również można sprawdzić za pomocą telefonu.

Staramy się dotrzeć do mieszkańców mniejszych miast, niż Wrocław, ponieważ widzimy duży potencjał na całym DolnymŚląsku. Legnica jest idealnym miastem na tego typu usługę. Tak samo jak we Wrocławiu, mieszkańcy będą od teraz mogli korzystać z nowoczesnego i ekologicznego środka transportu jakim są nasze skutery. Liczymy na to, że zostaną ciepło przyjęte i od przyszłego sezonu będziemy mogli stawiać razem kolejne kroki jako coraz większa sieć GoScooter – mówi prezes firmy Scoot4r, operatora systemu GoScooter, Przemysław Prząda.

Cena za przejazd to 0,69 zł/min. Minimalna opłata za przejazd wynosi 3 zł. Skuter można sobie zarezerwować i zaparkować w cenie 0,09 zł/min. Każdy jednoślad wyposażony jest w kask. Do Legnicy GoScooter wprowadza 10 maszyn, które można wypożyczać za pomocą aplikacji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.