Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO, FILM) Legniczanie odśpiewali hymn Unii Europejskiej

W 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich punktualnie o godz. 12 odśpiewano hymn Unii Europejskiej. W Legnicy mieszkańcy zebrali się na płycie Rynku.

Legniccy sympatycy KOD-u przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji śpiewania „Ody do radości”, czyli hymnu Unii Europejskiej. W ten sposób uczcili 60. rocznicę podpisania Traktatów Rzymskich.

- Akcja zorganizowana przez Komitety Obrony Demokracji jest próbą wyraźnego sygnału prounijnego. To, że Polska należy do Unii Europejskiej uważamy za jedną z większych wartości współczesnej historii. Każdej próbie wyprowadzenia Polski z Unii będziemy się przeciwstawiać – mówił Jacek Głomb z Komitetu Obrony Demokracji.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ktoś
ktoś26 marca 2017 o 17:08
Z tego co widzę to coraz mniej ludzi przychodzi na te mało zrozumiałe dla przeciętnego obywatela manifestacje... Manifestacje, no właśnie, nie wiadomo czego.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.