Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Firma Wójcik posprząta legnickie przystanki autobusowe

Legnicka Firma Handlowo-Usługowa Paweł Wójcik z ofertą 134 tys. 777 zł wygrała przetarg na utrzymanie czystości wiat przystankowych i przystanków w Legnicy. Umowa będzie obowiązywała do końca lutego 2020 r.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Zakres prac obejmuje sprzątanie przystanków autobusowych i opróżnianie koszy wraz z popielniczkami i wywóz nieczystości na legalne wysypisko. W okresie zimowym zaś - usuwanie śniegu i błota pośniegowego.

Jak informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich, w Legnicy jest w sumie 216 przystanków autobusowych, w tym 123 z wiatami.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.