Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Finał akcji Lato z Ligą Obrony Kraju

W dniu 31.08.2017r., Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Legnicy podsumował imprezę strzelecką pod nazwą „Akcja Lato z Ligą Obrony Kraju”.

Fot. Jacek Kamola © Jacek kamola

- Ta cykliczna impreza strzelecka odbywa się corocznie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Legnica – mówi Jacek Kamola - wiceprezes Zarządu Powiatowego LOK w Legnicy.

„Akcja Lato z LOK” jest cykliczną imprezą, w której rywalizują dzieci i młodzież z półkolonii z terenu Legnicy. Podczas trwania zawodów w dniach 29.06.2017 – 29.08.2017 roku, strzelcy oceniani byli w rankingu indywidualnym. Nagrody zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Legnicy i Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju w Legnicy. W imprezie wzięło udział 1689 strzelców  z Legnicy, a w finale wystartowało 41 zawodników. Najlepszymi strzelcami okazli się zawodnicy: Małgorzata Miklosz, Barbara Ślabka, Amelia Liszko, Alan Sadowski, Mikołaj Sobieski i Piotr Repeła.                              

Nad całaścią imprezy i nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie:

IZBIŃSKI Stanisław – sędzia PZSS klasy I – kierownik sekcji obliczeniowej 
PACHOLEC Janusz – sędzia PZSS klasy I – sędzia obliczeniowy
SOBORSKI Adam – sędzia PZSS II klasy – kierownik zawodów
SOBORSKA Jolanta – sędzina PZSS II klasy – sędzia główny zawodów
SUPERNAT Janusz – sędzia PZSS III klasy – sędzia stanowiskowy
WILCZYŃSKI Tadeusz - sędzia PZSS II klasy – sędzia stanowiskowy
LOBERT – SUPERNAT Ewa – sędzia – kierowniczka sekretariatu zawodów

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.