Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FILM) Podziel się kulturą; LCK zaprasza na nowy, ciekawy cykl

Podziel się kulturą to projekt, w którym pracownicy Legnickiego Centrum Kultury opowiadać będą o książkach, filmach, spektaklach czy płytach, które wywarły na nich największe wrażenie i ujęły do tego stopnia, że chcą je polecić innym.

"Czas izolacji i pozostawania w domach łatwy nie jest - tym bardziej zachęcamy, aby wykorzystać go najlepiej, jak się da. Na przykład nadrabiając zaległości w czytaniu książek, oglądaniu filmów, słuchaniu płyt" - pisze LCK na swojej stronie internetowej. "Czas spędzony z kulturą nigdy nie jest stracony! Chcemy Was w tym wesprzeć, podpowiadając najbardziej interesujące - naszym zdaniem - dzieła, które warto poznać" - dodaje.

Projekt rozpoczął Grzegorz Szczepaniak, dyrektor LCK, który przedstawił swoje książkowe fascynacje.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.