Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa

(FILM) Gabriel Fleszar zaśpiewa na żywo w piątek

Czasy pandemii i przymusowej izolacji stworzyły dla artystów nową przestrzeń, w której można słuchać ciekawych koncertów na żywo, nie wychodząc z domów. Działania rozpoczęła wirtualna, interaktywna scena Live Art.

Pierwsze, historyczne i wirtualne spotkanie koncertowe odbędzie się już dziś: w piątek, 17 kwietnia, o godz. 20.00. Jego gospodarzem będzie Gabriel Fleszar.

Wykonam piosenki, z którymi możecie mnie kojarzyć oraz takie, z którymi może mnie nie kojarzycie, ale które są bliskie mojemu sercu. Zapraszam serdecznie na ten pierwszy, historyczny występ na scenie Live Art! – mówi wywodzący się z Legnicy artysta.

Co ważne, dzięki streamingowi live każdy będzie mógł skontaktować się z Gabrielem Fleszarem podczas koncertu! Warto nie przeoczyć godziny występu, ponieważ koncert będzie dostępny tylko w czasie rzeczywistym.

Wirtualny koncert będzie transmitowany na platformie YouTube na kanale Live Art Studio TV.

Organizatorami koncertu są: Agencja Muzyczna Live Art Studio oraz Uplive.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.