Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

(FILM) Pracownicy i dyrektor LCK nagrali piosenkę, która podbija internet

„Dreszcze niespokojne” to cover piosenki z filmu „Czterej pancerni i pies”. Ta niecodzienna wersja kultowego utworu została wykonana przez pracowników i dyrektora Legnickiego Centrum Kultury. Niemal od razu podbiła internet.

– Zostaliśmy w domach i otworzyliśmy się na nowe wyzwania. Czas kwarantanny to także czas wzmożonej kreatywności. Jesteśmy jak czterej pancerni: walczymy poczuciem humoru, uśmiechem i dystansem (nie mamy tylko czołgu). Jesteśmy w tym razem, więc także i Was zachęcamy do uśmiechu i pomysłowości – czytamy w zapowiedzi piosenki na fanpage'u LCK.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.