Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

(FILM, FOTO) Służba Liturgiczna zagrała w piłkę

W Jaworze odbyły się Eliminacje Turnieju Piłki Halowej Służby Liturgicznej Diecezji Legnickiej. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach: ministranci, lektorzy młodsi i lektorzy starsi.

Sportowe współzawodnictwo poprzedziła Msza św. w kościele pw św. Marcina. Wśród najmłodszych najlepsza okazała się drużyna parafii pw. Narodzenia NMP w Złotoryi. Kolejne miejsca zajęły zespoły zespoły parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Ulesiu oraz parafii pw. św. Jadwigi w Złotoryi.

W kategorii lektorów młodszych wygrała reprezentacja parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Złotoryi, przed drużynami parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy i parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Legnicy.

Natomiast wśród lektorów starszych tryumfowała drużyna parafii pw. św. Marcina w Jaworze przed zespołami parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze, parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Legnicy oraz parafii pw. Trójcy Świętej w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.