Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Dzień Kobiet w Galerii Piastów

Dziś (10.03) w Galerii Piastów panie mogły świętować swój dzień.

© Kornelia Szymańska

Zorganizowane były różne strefy m.in.: młodej skóry i pięknego ciała, pięknych rzęs, japońskiej terapii, zdrowych włosów, czy strefa własnego zapachu, która cieszyła się największą popularnością wśród uczestniczek spotkania. Panie mogły tam od podstaw zrobić własne perfumy przy pomocy konsultantek. Chętne osoby mogły skorzystać z porad wizażystki i dobrać odpowiedni makijaż do swego typu urody. Spotkanie umilał zespół The Tone. Przeprowadzane były liczne konkursy z ciekawymi nagrodami. Gościem specjalnym był Paweł Pomazan, uczestnik programu Mam Talent.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.