Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Faurecia jedzie z Miedzią

Zatrudniająca ponad 1500 pracowników w dwóch podlegnickich zakładach Faurecia dołączyła do grona sponsorów Miedzi Legnica.

© Paweł Sasiela

Firma należy do francuskiej grupy Faurecia, obecnej w 35 krajach, posiadającej 300 zakładów produkcyjnych oraz 30 ośrodków badawczo-rozwojowymi na całym świecie.

- Bardzo się cieszymy, jako zarząd Miedzi Legnica, że taka firma jak Faurecia dołącza do naszego grona. Będzie to nowy sponsor ekstraklasowej drużyny. Faurecia to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zarówno w Legnicy, jak i globalnie bardzo znana. Wiemy, że wśród pracowników Faurecii jest wielu kibiców Miedzi Legnica. Dzięki tej współpracy będą mogli odwiedzić nasz stadion i zobaczyć mecze na żywo. Witamy w naszym Klubie Biznesu i w naszych szeregach - mówił Przemysław Kołkowski, członek Zarządu Miedzi.

Co ciekawe Zakład Legnica Decorations w Gniewomierzu, który powstał w 2013 roku, jest pierwszą fabryką w całej Grupie Faurecia, wytwarzającą części wyposażenia z naturalnego drewna, włókna węglowego i aluminium. Produkowane są w nim elementy dekoracyjne, ozdabiające wnętrza samochodów z kategorii „premium”.

- Faurecia jako globalny producent systemów wyposażenia samochodów, takich jak siedzenia, systemy wewnętrzne oraz systemy kontroli emisji spalin, w Polsce posiada dziesięć zakładów, zatrudnia ponad 8000 pracowników. W Legnicy jesteśmy obecni w dwóch zakładach. Jednym w specjalnej strefie ekonomicznej, drugim w Gniewomierzu. Zakład w Gniewomierzu jest jednym z najmłodszych zakładów Faurecii w Polsce. Jest nam niezmiernie miło dołączyć do szacownego grona sponsorów Miedzi Legnica - przedstawił firmę Tomasz Pronin, dyrektor Zakładu Legnica Decorations, wchodzącego w skład grupy Faurecia.

Nowy sponsor już planuje działania mające zachęcić pracowników do liczniejszego i częstszego odwiedzania Stadionu im. Orła Białego.

- Zamierzamy namawiać naszych pracowników do dopingowania na każdym meczu. Zarówno w Legnicy, jak i na wyjeździe. Mamy wiele pomysłów, które chcielibyśmy z klubem rozwinąć, zacieśniając współpracę - dodawał Tomasz Pronin.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.