Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dominik Nowak: Wziąć przykład ze Śląska

Przed meczem z Piastem Gliwice w szatni Miedzi panują bojowe nastroje. Zawodnicy legnickiej drużyny będą mieli okazję to przełamania słabszej passy. Na Orła Białego przyjedzie Piast Gliwice, z którym Miedź ma zamiar po prostu wygrać.

© Paweł Sasiela

– Przyjdzie nam bardzo szybko zagrać z Piastem. Po meczu w Poznaniu byliśmy bardzo niezadowoleni. Było to najsłabsze spotkanie jakie zagraliśmy. Szukamy powrotu do naszego stylu. Mamy być agresywni, zwycięzcy i zdecydowani – mówi trener Nowak.

Piast ma także swój styl. Trener Fornalik pracuje już dłuży czas z tym zespołem i to wdać. Piast jest zdyscyplinowany i ma swoje atuty w ofensywie. Jednak mecz we Wrocławiu potwierdził, że Piast traci bramki. My musimy brać przykład ze Śląska. W piątek mamy zrobić wszystko aby wygrać – ocenia rywala Nowak.

Nasza sytuacja kadrowa jest stabilna. Poza Marquitosem, do kadry wracają po kontuzjach pozostali zawodnicy. Skład wyjściowy mam już w głowie. Ważne, że wraca do nas Łukasz Garguła, Omar Santana i Rafał Augustyniak. Ostatnio ćwiczyliśmy wariant, który chcemy zastosować właśnie w meczu z Piastem – wyjaśnia trener Miedzi.

Musimy być zespołem skutecznym, ale grającą swoją piłkę. Piłkę, w której będziemy dominować nad rywalem. Na mecz z Piastem musimy wyjść w pełni zdeterminowani, z ogromnym charakterem i wolą zwycięstwa. Liczymy na to, że w tym spotkaniu stworzymy bardzo dużo sytuacji bramkowych – dodaje Nowak.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.