Logo Legnica24h.pl
Reklama

I Gala Wolontariatu #TEAMLegnica za nami

I Gala Wolontariatu #TEAMLegnica pokazała jak przez ostatnie miesiące wolontariusze dzielili się dobrem i uśmiechem.

© Paulina Konofal

Centrum Wolontariatu Miejskiego #TEAMLegnica nieustannie się rozwija. Od inauguracji projektu minęło zaledwie 10 miesięcy, a #TEAMLegnica ma na swoim koncie tak duże akcje jak #EKOPozytywni czy #TEAMLegnica od podstaw. 
Wolontariusze zostali obdarowani upominkami za czas i serce, które włożyli w pomaganie potrzebującym. Spotkanie uświetnił wykład Marcina Piotrowskiego–twórcy Festiwalu Folkowisko oraz koncert Stadia Accantus.

Aby dołączyć do grona wolontariuszy #TEAMLegnica, należy wypełnić wniosek na stronie http://www.team.legnica.eu/.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.