Logo Legnica24h.pl
Reklama

Dariusz Milejski nowym przewodniczącym Rady Gminy Legnickie Pole

W czasie dzisiejszej sesji Rady Gminy Legnickie Pole wybrano nowego przewodniczącego, którym został w wyniku głosowania Dariusz Milejski.

Na zdjęciu Dariusz Milejski Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Legnickim Polu obradowali dziś radni Gminy Legnickie Pole. Jednym z punktów posiedzenia było podjęcie uchwały w sprawie wyboru nowego przewodniczącego Rady Gminy Legnickie Pole. Zgłoszono tylko jedną kandydaturę na to stanowisko, Dariusza Milejskiego. W tajnym głosowaniu brało udział 15 radnych. Oddano 8 głosów "za", natomiast 7 głosów było nieważnych. 

Przypomnijmy, że na styczniowej sesji z funkcji przewodniczącego zrezygnował Władysław Kostuń. O tym pisaliśmy TUTAJ.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

mieszkaniec
mieszkaniec12 lutego 2018 o 12:26
Gratuluję wyboru.
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.