Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Anna Chowaniec wydała debiutancki singiel. Posłuchajcie!

Legniczanka, Anna Chowaniec wydała debiutancki singiel przy współpracy z producentem muzycznym Michałem Kacprzakiem.

Anna Chowaniec jest 18-letnią wokalistką w Studio Artystycznym "FAME" oraz uczennicą w klasie fortepianu w Zespole Szkół Muzycznych w Legnicy. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Teledysk został nakręcony w murach Akademii Rycerskiej w przepięknej Sali Królewskiej w Legnicy. W projekcie wzięli udział Artyści Teatru Ruchu OCELOT z Legnicy. W klipie zostały zamieszczone także fragmenty z następujących wydarzeń kulturalnych:
- spektakl pt. ,,Opowieść Wigilijna" Teatru Ruchu Ocelot przy współpracy z Anną Chowaniec, który odbył się w Teatrze Polskim we Wrocławiu
- koncert poświęcony pamięci Henryka Karlińskiego - patrona chóru Madrygał z dn. 4 grudnia 2016r., który odbył się w Sali Królewskiej w Legnicy.

Teledysk miał na celu promocję miasta Legnica, a także utalentowanych legniczan. Młoda Artystka przyznaje, że to dopiero początek jej artystycznych dokonań w karierze muzycznej. Ania skupia się teraz na gromadzeniu własnego materiału muzycznego oraz koncertowaniu.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.