Logo Legnica24h.pl
Reklama
Sport - Siłownia i fitness - allatonce.pl - sklep internetowy

MZ: 5 nowych zakażeń koronawirusem w regionie legnickim

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 5 osób z regionu legnickiego – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 2 osób z powiatu legnickiego 3 z Legnicy – podało w czwartek Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 44 testy w powiecie legnickim i 110 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 61 osób z powiatu legnickiego oraz 377 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 557 osób z powiatu legnickiego i 6 298 osób z Legnicy, łącznie to 9 855 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 44 668 szczepień. W pełni zaszczepiono 19 942 osoby. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 91 684 szczepienia. W pełni zaszczepiono 43 110 osób.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.