Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

MZ: 5 nowych zakażeń koronawirusem w Legnicy

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 5 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia.

© Materia??y prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 5 osób z Legnicy – podało w środę Ministerstwo Zdrowia. Wykonano 56 testów w powiecie legnickim i 116 w Legnicy. Kwarantanną objętych jest 79 osób z powiatu legnickiego oraz 320 z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 3 555 osób z powiatu legnickiego i 6 295 osób z Legnicy, łącznie to 9 850 przypadków COVID-19.

W powiecie legnickim wykonano do tej pory 44 634 szczepienia. W pełni zaszczepiono 19 928 osób. Natomiast w Legnicy wykonano do tej pory 91 632 szczepienia. W pełni zaszczepiono 43 092 osoby.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.