Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zawodniczki z I LO najlepszymi unihokeistkami na Dolnym Śląsku

Drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego wygrała zorganizowaną po raz pierwszy Licealiadę Młodzieży w Unihokeju. Finałowy turniej odbył się we Wrocławiu.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W turnieju wzięło udział po 5 zespołów dziewcząt i chłopców. Wśród chłopców najlepsi byli uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Oleśnicy.

Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Legniczanki bardzo dobrze rozpoczęły turniej, pokonując w pierwszym meczu 2:0 II LO z Oleśnicy. Obie bramki zdobyła Wiktoria Wyszowska. W drugim meczu zagrały bardziej defensywnie, remisując 0:0 z najgroźniejszą drużyną z Zespołu Szkół Leśnych w Miliczu. W ostatnich dwóch meczach pokonały przeciwników 1:0. Doskonale spisała się legnicka bramkarka Adrianna Drewniak, która nie przepuściła ani jednaj bramki w całym turnieju, a w opinii sędziów była najlepszą golkiperką. Wspomagały ją bardzo skutecznie w obronie Anna Buchta i Wiktoria Gembara, świetnie współpracujące w rozgrywaniu piłki z kapitanem drużyny Wiktorią Stachurską.

Skład zespołu I LO Legnica - Mistrzyń Dolnego Śląska Szkół Ponadgimnazjalnych w unihokeju:

1. Anna Buchta, I d (szef sekcji unihokeja)
2. Anna Łyczkowska – I e
3. Karolina Kołodziej – II a
4-5. Adrianna Drewniak, Wiktoria Stachurska – II c (kapitan)
6-7. Wiktoria Gembara i Adriana Chałupka – II e
8. Wiktoria Wyszowska – III e

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.